ЗДО №5, ДНЗ №5 ”Віночок”, Ірпінь
Київська область, Бучанський район

Новини закладу

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! ТЕРМІНОВО!!!

        Відповідно до статей 6, 13, 16, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою ефективного забезпечення реалізації та виконання вимог, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів України, зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протокольними рішеннями регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

         ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

         1) у всіх державних і приватних закладах дошкільної освіти для створення безпечних умов для дітей провести у всіх приміщеннях дезінфекцію.

          2) дезінфекцію провести силами працівників закладів дошкільної освіти.

          3) закупівлю дезінфікуючих засобів провести за рахунок збору коштів с батьків, діти яких відвідують дані заклади дошкільної освіти.

          4) про проведення дезінфекції проінформувати комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації.

 

24.08.2015 рік

 

 

День Незалежності України

 

 

 

23.08.2015 рік


День Прапора України

 

 

 

12.08.2015 р.


Підготовка до нового навчального року в ДНЗ №5.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 «Віночок» до початку нового 2015-2016 навчального року готовий. Всі ремонтні роботи по підготовці закладу до зустрічі з дошкільнятами завершені. Зусиллями працівників закладу проведено косметичний ремонт харчоблоку та групових приміщень, пофарбовано внутрішню та зовнішню сторону огорожі, відремонтовано та пофарбовано павільон, цоколь основного корпусу, пофарбовані ігрові та спортивні споруди. Батьками старшої групи та працівниками ДНЗ встановлено на майданчику новий стіл та лавочки. За рахунок коштів місцевого бюджету були придбані комплекти дитячої постільної білизни та інвентар на харчоблок.
Велика вдячність колективу дошкільного закладу та батьківській громадськості за активну участь у ремонтних роботах.

 

 

 

07.07.2015 рік


Свято Івана Купала

Через роки пливуть вінки
У ніч купальську влітку
Та крізь віки мандрівники
Шукають диво-квітку.

Зумій безцінний скарб знайти,
Що серце відмикає,
Бо квітне папороть для тих,
Хто знає, що шукає.

 

 

28.06.2015 рік 

Вітаємо з

Днем Конституції України!

 

 

 

26.06.2015 рік

 

 

 

Відбулась атестація дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №5 "Віночок".  Були присутні Заєць Г.С., Судай Л.П., члени атестаційної комісії, представники громадськості.

 

 

 

05.06.2015 рік

 

Зліт юних туристят

 

 

 

27.05.2015 рік


Випуск в старшій групі

 

 

23.05.2015 рік

Міські малі Олімпійські ігри

 

 

08.05.2015 рік


Вихованці дошкільного навчального закладу № 5 "Віночок" 8 травня 2015 року вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до пам'ятника та поділились враженнями із друзями та батьками. Пам'ять героям!

 

 

29.04.2015 рік

Конкурс художньої творчості між дошкільними закладами.

 

 

квітень 2015 рік

 

Конкурс козацької пісні "За славу і за волю" на базі ДНЗ №1

 

 

 

березень 2015 рік 

 

Тематичні заняття "Радісна весна гарне свято нам принесла"

 

 

 

 

грудень 2014 рік

 

Новорічні ранки в ДНЗ

 

 

 

листопад 2014 рік

 

Конкурс "Весела блискавка" на базі ДНЗ №6 "Казка"

 

 

жовтень 2014 рік


"Осінь золота прийшла" - тематичні заняття в ясельно-молодшій, середній та старшій групах.

 

29.09.2014 рік  День дошкілля


Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важли­вих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до приро­ди, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дити­ни, формується особистість і век­тор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке можливе тільки на рубежі поколінь – передача спільної спадщини. Бути вихователем – високе по­кликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить найдорожче, що є у дитини – життя і надія.

В цей особливий день 29 вересня 2014 року  діти та вихователі нашого закладу приєднуються до привітань на адресу вихователів і всіх дошкільних працівників! Бажаємо здоров’я, творчого натхнення і якнайбільше приємних моментів в нашій, такій необхідній всім, праці! Зі святом!

 

12.03.2014 рік

На базі ДНЗ №5 "Віночок" пройшло педагогічне читання для вихователів міста на тему " Формування компетентності дошкільників у субсфері "Природ космосу".

Був розкритий матеріал по ознайомленню дошкільників з природою Космосу згідно Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», «Базового компоненту дошкільної освіти («Сфера природи»), який допоможе вихователям організувати розумово-пізнавальну діяльність дитини, сформувати уявлення про життя Космосу, без якого не може бути життя й на Землі. Були представлені конспекти занять, перспективне планування, рекомендації щодо методів та прийомів їх проведення, дидактичні ігри та вправи, дослідницька діяльність.

 

03.03.2014 рік


"Мамо, мамочка, мамуся,

мати, матінка, матуся -

називаю тебе я, рідна ненечко моя" -   Свято 8 березня в ясельно-молодшій групі.

 

Реєстрація в ДНЗ

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N 5 "Віночок"

08200, Київська обл., м. Ірпінь,

вул. Київська, 18, 

тел. (04597) 67-022

код ЄДЕБО : 24222277

e-mail : dnz5_irpin@ukr.net

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *