ЗДО №5, ДНЗ №5 ”Віночок”, Ірпінь
Київська область, Бучанський район

Допомога батькам, які виховують дітей вдома

 
Для забезпечення єдності та наступності суспільного виховання та виховання дитини в сім'ї, надання психолого-педагогічної допомоги батькам, забезпечення соціалізації дітям, які не відвідують дошкільнийзаклад на базі нашого дошкільного закладу працює Консультативний центр.

У Консультативному центрі можна одержати консультації з питань навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку, знайти відповіді на актуальні питання щодо підготовки дітей до навчання в школі, умов перебування дітей у дошкільному закладі, здійснення навчально-виховного процесу в закладі та практично застосувати їх у вихованні власних дітей, отримати консультації та рекомендації щодо загартовування, профілактики вірусних захворювань та організації здорового харчування дитини, вітамінотерапії та здорового способу життя.

 
 

Шановні батьки!
Ваша дитина не відвідує дошкільний заклад, але Ви є відповідальними за якісну підготовку дітей до оволодіння життєвою компетентністю. У нашому дошкільному закладі працює Консультативний центр, де Ви зможете отримати відповіді на свої запитання, розвіяти тривоги і сумніви, впевнитись у правильності своїх методів виховання та навчання, скоригувати виховний процес у сім’ї.

Для Вас працюють наші фахівці, надаючи консультації.
Із графіком та планом роботи Консультативного центру можна ознайомитися в дошкільному закладі на інформаційному стенді або на нашому сайті.


 ПЛАН РОБОТИ
консультативного центру для батьків або осіб, 
які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї,
дошкільного навчального закладу(ясла-садок) №5 "Віночок"
на 2016 – 2017 навчальний рік

 

Реєстрація в ДНЗ

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N 5 "Віночок"

08200, Київська обл., м. Ірпінь,

вул. Київська, 18, 

тел. (04597) 67-022

код ЄДЕБО : 24222277

e-mail : dnz5_irpin@ukr.net

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *